Tapyba pagal numerius

30.12.2016

Kas tai?

Technika - tapymas pagal numerius, leidžia itin paprastai nuspalvinti net ir sudėtingiausius siužetus. Lavina meninį skonį, kruopštumą ir kantrybę.

Mes tikimės, kad Jūs džiaugsitės kūrybos procesu ir jausite pasitenkinimą tapydami paveiklus savo rankomis, kurie papuoš ne tik Jūsų interjerą, bet taps ir orginalia dovana artimiesiems ar draugams.

Tinka tiek vaikams (nuo 6 metų), tiek suaugusiems.

Pabandykite patys! Mes tikime, kad Jūs būsite maloniai nustebinti gautu rezultatu.

Kas sudaro rinkinį?

1. Drobė su porėmiu, ant kurios nupieštas juodai baltas arba spalvotas paveikslas su numeriais;

2. Bandymų lapas su paveikslo schema;

3. Rinkinys greitai džiūstančių akrilinių dažų. Dažai jau sumaišyti ir sunumeruoti.

 

4. Teptukai - 3vnt;

5. Pakabinimas ant sienos.

 

Prieš pradedant tapyti pasiruoškite:

1. Darbo vietą su geru apšvietimu;

2. Popierių ar laikraštį pasidėkite po dažais, jis apsaugos Jūsų stalą nuo prisitaškymo;

3. Indelį su vandeniu teptukams išplauti;

4. Servetėlių, nusivalyti rankoms ir nusausinti teptukams.

Darbo eiga

1 žingsnis. Išsirinkite vieną fragmentą, nuo kurio pradėsite tapyti savo paveikslą. Atidarykite dažų indelius su tais numeriais, kurių prireiks fragmentui nuspalvinti. Su dantų krapštuku atsargiai  išmaišykite dažus indeliuose. Paimkite teptuką, šiek tiek sudrėkinkite jį vandenyje, pamerkite maždaug pusė teptuko į dažus. Dažų perteklių nubraukite ant indelio sienelės.

2 žigsnis. Nuspalvinkite visą pasirinktą fragmentą. Dažus tepkite lygiais potepiais. Jeigu atspalvis gaunasi šiek tiek per šviesus, padenkite antrą sluoksnį dažų. Svarbu, kad spalvos nesusimaišytų, o teptukas nebūtų per šlapias.

3 žingsnis. Kai baigsite spalvinti vieno numerio spalvą, gerai išplaukite teptuką ir nusausinkite servetėle. Pradėkite spalvinti kito numerio spalva.

4 žingsnis. Kai užbaigsite paveikslą, patikrinkite, ar visi laukeliai teisingai nuspalvinti. Atkreipkite dėmesį į laukelius, kuriuos dengėte šviesia spalva, jei kontūrai ar numeriukai persišviečia, nuspalvinkite juos dar kartą.

Patarimai

  • Pradėkite tapyti nuo nedidelio plotelio, pasistenkite nepiešti už laukelio kontūrų.
  • Jeigu padarėte klaidą ir laukelį nuspalvinote ne ta spalva, nuvalykite jį servetėle, palaukite kol gerai išdžius ir užtapykite reikiama spalva.
  • Dažų indeliuose atspalviai gali šiek tiek skirtis, nuo parodyto paveikslėlio ant dėžutės. Taip gali nutikti dėl spalvų perkėlimo ant pakuotės spausdinant.
  • Dažai indeliuose gali būti per tiršti. Tai ne brokas. Tiesiog įpilkite į indelius šiek tiek vandens ir gerai išmaišykite. Rekomenduojame paveikslą tapyti be didelių pertraukų, kad dažai indeliuose neišdžiūtų.
  • Drobė ant porėmio gali būti vietomis laisvoka. Tai taip pat ne brokas. Kai nutapysite paveikslą ir dažai galutinai išdžius, drobė taip pat šiek tiek susitrauks.
  • Norint, kad teptukai ilgai tarnautų, po spalvinimo nuvalykite juos servetėle ir išplaukite šiltu vandeniu. Nepalikite ant teptukų dažų ir leiskite išdžiūti.
  • Kai akriliniai dažai ant paveikslo išdžiūna, jie turi švelnų blizgesį. Paveikslų paviršių galima šluostyti švelnia servetėle. Jeigu norite, paveikslą galite nupurkšti specialiu, paveikslams skirtu, laku. Blizgus lakas paryškins paveikslo spalvas, matinis - suteiks gilumo įspūdį. 
  • Užbaigtą darbą galite įrėminti.
  • Rekomenduojame į paveikslą žiūrėti iš 2 metrų.

 

Rinkiniai supakuoti į ryškią tvirtą dėžutę su plastikine rankenėle nešimui.

Linkime nuostabių darbų!!! Happy Art komanda.

 

Main Menu

Katalogas

Kaina
nuo
iki
0 Prekių krepšelis: 0 €