Deimantinė mozaika - Paveikslai iš deimančiukų

30.12.2016

Kas tai?

Nuostabieji Deimantinės mozaikos paveikslai - tai suklijuoti ant drobės karoliukai. Karoliukai blizgiu paviršiumi, todėl paveikslai atrodo neįtikėtinai tikroviški. 

Karoliukų klijavimas - nuostabus, labai sparčiai populiarėjantis hobis. Dėliojant karoliukus ant lipnios drobės, nusiraminama, mintys atsipalaiduoja. O gautas rezultatas itin džiugina. 

Be to, paveikslai Deimantinė mozaika gali būti orginali dovana artimiesiems, draugams ar vaikams.

Kas sudaro rinkinį?

Rinkinį sudaro:

1. Pincetas su loveliu karoliukams patogiai susidėti ir paimti.

2. Sunumeruoti maišeliai su Karoliukais. Kodų lentelė nurodyta paveikslo šone. Pagal šią lentelę ir pasirenkame, koks kodas atitinka kokį skaičių ar simbolį.

 

 

3. Limpanti drobė su numeriukais/simboliais ir  schema. Schemoje pavaizduota, kaip karoliukus turėsime sudėlioti.

 

Darbo eiga ir naudingi patarimai

Limpanti drobė yra uždengta plėvele. Norėtume patarti, kad plėvelę nuplėštume tik tiek, kiek tą dieną planuojate suklijuoti karoliukų. Jei drobė ilgą laiką stovės atidengta, gali prarasti lipnumą.

Karoliukus įsipilkite į lovelį po vieną spalvą, kad nesusimaišytų ir neužmirštumėte, kuri spalva kokį numerį/simbolį atitinka.

Klijuoti Deimantinės mozaikos karoliukus ant drobės pradėkite nuo viršaus. Jei pradėsite nuo apačios, ranka lips prie lipnaus apatinio sluoksnio, einančio aplink paveikslėlį.

Nebijokite, karoliukų tikrai įdėta daugiau. Tad jei vieną kitą pamesite, paveiklą tikrai užbaigsite.

Ir pabaigai, neprisidarykite sau bėdų, ir rinkitės tik aukštos kokybės Deimantinės Mozaikos paveikslus. Juose karoliukai nesumaišyti, ryškių spalvų, nepritrūksta, įdėta didesnis skaičius, drobė kokybiškai lipni, visi kodai tvarkingai surašyti, atitinka schemą. Juk šis orginalus hobis turi teikti tik malonumą!

Kūrybingų darbų Jums linki Happy-art komanda!

 

 

 

 

Main Menu

Katalogas

Kaina
nuo
iki
0 Prekių krepšelis: 0 €